Solidny podnośnik do motocykla – o czym należy pamiętać?

Solidny podnośnik do motocykla jest niezbędnym wyposażeniem każdego szanującego się motocyklisty. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie podnośniki warto wybrać dla swojego sprzętu i o czym należy pamiętać podczas zakupów.

 

Ręczny podnośnik

W dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo wiele profesjonalnych podnośników do motocykli, które działają na zasadzie zwykłego podnośnika trapezowego. Pamiętać należy jednak o tym, że w przypadku ciężkiego sprzętu niezbędne jest użycie dużej siły, aby podnieść motor na odpowiednią wysokość. W takim przypadku warto postawić na podnośnik motocyklowy z napędem, który jest zdecydowanie wygodniejszy w użytkowaniu. Niestety podnośniki tego typu bardzo rzadko kiedy umożliwiają uwolnieni kół, dlatego też ciężko będzie dokonać niektórych napraw (np. z zawieszeniem).

Podnośnik pod ramę

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest niezawodny podnośnik motocyklowy na ramę, który umożliwi nam podnoszenie sprzętu na odpowiednią wysokość i zwolnienie koła przedniego i tylnego. Podnośniki tego typu podstawiane są bokiem pod silnik. Dwie solidne podpory umożliwiają stabilne i bezpieczne podparcie i swobodne uniesienie sprzętu nad posadzkę. Profesjonalny podnośnik do motocykla to inwestycja na długie lata, dlatego też warto postawić na solidny produkt, który nie zawiedzie nas w najmniej spodziewanym momencie. Nawet jak bardzo rzadko naprawiamy motor, to porządny podnośnik jest wskazany.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *