Shoei NXR – idealny kask dla każdego

Kask jest najlepszą wizytówką każdego motocyklisty, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać naprawdę porządny model. Odpowiednio dopasowany kask świadczy o dbałości o bezpieczeństwo. Dzięki niemu można wyrazić także swoją miłość do motoryzacji. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, dlaczego warto postawić na kaski shoei z Moto Tour, które w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży i błyskawicznie znikają z półek sklepowych.

Nowoczesny system E.Q.R.S.

Wewnątrz kasku Shoei znajduje się nowoczesny system E.Q.R.S., który odgrywa bardzo ważną rolę podczas wypadku motocyklowego. Jeżeli dojdzie do zagrożenia życia, to ratownicy medyczni nie będą mieć żądnych większych problemów, aby zdjąć kask z głowy motocyklisty.

Największe zalety kasku Shoei

kaski shoeiKaski Shoei są bardzo wygodne, a znajdująca się w nim wyściółka jest niesłychanie przyjemna dla twarzy. Dzięki odpowiedniej miękkości wyściółka nie ciśnie i nie uwiera, dzięki czemu można w 100% skupić się na jeździe. Warto wspomnieć również i o tym, że nawet przy bardzo gwałtownym hamowaniu kask nie przesuwa się na głowie. Nawet po wielu latach użytkowania wnętrze kasku nie rozchodzi się i cały czas idealnie przylega do głowy. Nowoczesne kaski shoei to inwestycja na lata, która bardzo szybko się zwróci. Jedyną wadą kasku jest wizjer CWR-1, który otwiera się dość opornie. Na szczęście można bardzo szybko się do niego przyzwyczaić.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strój na motocykl. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *