Strój na motocykl to coś więcej niż ozdoba

Motocykle stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu. Ułatwiają nie tylko dojazdy do pracy, bo pomagają uniknąć korków, ale jednocześnie doskonale nadają się na motocyklowe wyprawy i wycieczki. O takich wycieczkach w najdalsze nawet zakątki świata słyszy się coraz częściej. Oczywiście podejmowane są raczej przez wytrawnych motocyklistów. Każdy jednak wybierając się w dowolną trasę musi pamiętać o obowiązkowym wyposażeniu, jakim jest kask i ubranie dla motocyklisty.

Cechy dobrego stroju na motor

modekaZaopatrując się w taki strój, warto pomyśleć o jednoczęściowym lub dwuczęściowym kombinezonie, który powinien posiadać odpowiednie zabezpieczenia i być dobrze dopasowany do ciała. Ma być dla motocyklisty jak druga skóra, czyli dobrze przylegać, ale jednocześnie nie krępować ruchów. Bardzo ważne są zabezpieczenia, a więc protektory na łokciach, ramionach, plecach, kolanach i biodrach. Dobre ubranie na motocykl musi być nieprzemakalne i odporne na wiatr.

Gdzie szukać dobrego ubrania motocyklowego?

Takie właśnie perfekcyjne ubrania motocyklowe oferuje producent Modeka. W ofercie dostępne są wszelkie elementy stroju począwszy od kombinezonów, kurtek, poprzez spodnie, kamizelki, buty, rękawice, na kołnierzach ocieplających i kominiarkach skończywszy. Producent Modeka słynie z wysokiej jakości swoich wyrobów i stosunkowo niewysokiej ceny. Warto też dodać, że wyroby Modeka dostępne na Moto-Tour.com.pl prezentują się stylowo i nowocześnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strój na motocykl. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *